Thunder-MC
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cerere Helper - Polsinki

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Polsinki
Member
Member



Mesaje : 1
Puncte : 3
Reputatie : 0
Data de înscriere : 08/05/2020

Cerere Helper - Polsinki Empty
MesajSubiect: Cerere Helper - Polsinki   Cerere Helper - Polsinki EmptyVin Mai 08, 2020 11:20 am

Numele tău real: Sebastian Grigorescu.
Cu ce conturi joci pe server: Polsinki
Vârsta:13 ani.
ID Discord: SeusAdev#3045 , asta este, nu Pai Seby, acela este un cont vechi care am intrat din greseala. Am sa intru cu SeusAdev pe serverul de discord.
Motivele pentru care credeţi că v-aţi califica pentru funcţia de helper: Multe motive nu am..Pur si simplu mi-a placut serverul si vreau ca acum sa il pot ajuta. Ma consider demn caci am mai avut astfel de functii si stiu sa cooperez in echipa. Serverul este un server pus la punct care merita jucat si vreau sa ajut playerii pentru a ii indeamna nu mai la lucruri bune.
Ai citit regulamentele?: Desigur.
Câte ore jucate aveţi pe server?: Deocamndata 1 ora, stiu ca sunt incapatanat si nu astept sa fac 12 ore dar..  nu mai am rabdare Very Happy . Am sa fac orele pe parcurs , indiferent de voi fi acceptat sau nu.
Dacă veţi fi acceptat în staff, între ce intervale ale zile puteţi activa pe server?: Pai is on de la 10-11 Dimineata pana la 8 seara. Cateodata AFK dar mai mult is ON.
Sus In jos
xShulky
Manager
Manager
xShulky


Mesaje : 33
Puncte : 92
Reputatie : 0
Data de înscriere : 10/02/2020
Varsta : 22
Localizare : Romania

Cerere Helper - Polsinki Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Helper - Polsinki   Cerere Helper - Polsinki EmptyVin Mai 08, 2020 11:26 pm

Acceptat
Ma ocup de tine maine.
T/C
Locked
Sus In jos
https://thunder-mc.forumgratuit.ro
 
Cerere Helper - Polsinki
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Thunder-MC :: Minecraft Server :: Cereri :: Cerere Helper-
Mergi direct la: